Loading...

Specjalista ds. płac

Date: Oct 7, 2021

Location: Lodz, PL

Company: ERWO Holding AG

W obecnej chwili poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa płacowa oraz wsparcie obsługi kadrowej pracowników firmy.
  • Rozliczanie czasu pracy.
  • Samodzielna obsługa programu PŁATNIK, programu kadrowo-płacowego oraz programu ewidencji czasu pracy.
  • Sporządzanie list płac, weryfikacja poprawności naliczeń wynagrodzeń, składek oraz premii.
  • Obsługa sprawozdań oraz deklaracji (ZUS, PIT, PPK , PFRON, GUS).
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu.
  • Prowadzenie zakładowej kasy zapomogowo - pożyczkowej
  • Przygotowywanie wewnętrznych zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej w zakresie obsługiwanego obszaru.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego oraz ich wdrażanie w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi płacowej.
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu Płatnik.
  • Mile widziana znajomość programu Loga.
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel.
  • Sumienność, rzetelność, dokładność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Nasza oferta

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dofinansowanie kart sportowych
  • świadczenia dodatkowe z ZFŚS
  • szkolenia specjalistyczne
  • zajęcia z języka angielskiego

Czy wiesz, że większość wyrobów wełnianych na świecie zawiera w swoim składzie jedną z naszych przędz?

Südwollegroup to światowy lider w produkcji przędz wełnianych. East West Spinning w Łodzi to dwie przędzalnie, należące do rodziny firm Südwolle, które kultywując włókienniczą tradycję miasta, inwestują w nowoczesny park maszynowy i zgrany zespół pracowników! Nasza łódzka przędza to wyrób najwyższej jakości, dlatego wciąż napływają kolejne zamówienia. Większość naszego asortymentu jest eksportowana, ale to tu w Łodzi, dzięki pracowitości i doświadczeniu załogi, jesteśmy w stanie wytwarzać tak dobry produkt.Jesteśmy rodzinną firmą, która ma ambicję stać się pierwszym wyborem dla każdego klienta branży włókienniczej.

Osiągnijmy ten cel wspólnie!