Specjalista ds. personalnych - Asystent/tka biura Zarządu

Date: Sep 13, 2022

Location: Lodz, PL

Company: ERWO Holding AG

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników( umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy);
- prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
- monitorowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników;
- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za obszar płacowy;
- wsparcie dla kierowników w obszarach kadr i płac;
- praca nad zadaniami zleconymi przez przełożonych;
- bieżąca obsługa korespondencji firmy;
- organizacja firmowego kalendarza spotkań, podróży służbowych i wizyt gości;
- przygotowanie prezentacji, raportów i zestawień na potrzeby Zarządu;

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe;
Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, rozliczania czasu pracy i absencji;
Mile widziana znajomość systemów obsługi kadrowej;
Dobra znajomość MS Office;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
Samodzielność i dobra organizacja pracy;
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.

Załącz swoje CV do oferty pracy na stronie EWS.