Staż w dziale HR

Date: Sep 1, 2022

Location: Lodz, PL

Company: ERWO Holding AG

Płatny staż w dziale HR

Zakres obowiązków:
przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników;
prowadzenie akt osobowych;
wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
monitorowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników;
bieżąca obsługa korespondencji firmy;
wsparcie organizacji spotkań, podróży służbowych i wizyt gości;

Oczekiwania:
Absolwent/-ka lub student/-ka IV/V roku studiów; Preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia lub socjologia
Motywacja do pracy w obszarze HR
Otwartość na zmiany i gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
Praktyczna znajomość pakietu MS Office
Praca w siedzibie firmy minimum 30 godzin w tygodniu
Dobra organizacja pracy, sumienność
Komunikatywność i umiejętności interpersonalne

Oferujemy:
Płatny staż w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
Dofinansowanie do FitSport/ FitProfit oraz grupowej Opieki Medycznej
Darmowy udział w zajęciach języka angielskiego
Wsparcie doświadczonego, zaangażowanego zespołu
Parking dla pracowników

Załącz swoje CV do oferty pracy na stronie EWS.